252

Darželinukų išleistuvės

Darželis – pirmoji institucija, kurioje vaikas laiką leidžia atskirai nuo tėvelių, ugdo savo socialinius įgūdžius, mokosi, bendrauja, žaidžia ir įgyja daug naujos patirties. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su teigiamomis emocijomis. Todėl darželio išleistuvės – svarbi šventė, kuomet užverčiamas vienas vaiko gyvenimo etapo lapas ir atverčiamas naujas.

Pradinukų išleistuvės

Pradinės mokyklos baigimas – svarbi ir įsimintina data kiekvienam vaikui. Išleistuvės iš pradinės mokyklos – gal dar ne toks didelis, nedrąsus, tačiau jau pirmas žingsnis tolyn nuo vaikystės. Nelengva išsiskirti su gerąja mokytoja, kuri tiek daug išmokė, palaikė, padrąsino. Liūdna palikti dalį klasės draugų, su kuriais taip gera buvo kartu žaisti, pramogauti, mokytis…

Išleistuves galime paįvairinti personažų vedamomis programomis, judriomis sportinėmis, loginėmis  užduotimis, spektakliu.

Mes siūlome smagias programas su itin nuotaikingais personažais, kad Jūsų vaikų išleistuvės ugdymo įstaigoje, mokykloje, darželyje, būtų nepamirštamos ir siejamos tiks su pačiomis šilčiausiomis ir smagiausiomis akimirkomis.

Profesionalūs personažai, remdamiesi sukaupta patirtimi, pasirūpins puikia šventės programa, smagiomis užduotimis bei įtraukiančiais žaidimais, geromis emocijomis ir šventiška nuotaika. Nuošaly neliks ir tėveliai. Juk darželio išleistuvės – svarbi šventė ne tik mažyliams, tačiau ir jų tėveliams.

Siūlome kelis programų darželio išleistuvėms variantus:

Linksmiada

Ši  programa yra skirta aktyviems, žingeidiems, šmaikštiems vaikams, kurie tiesiog negali nustygti vietoje, nuolat turi kažką veikti, kažką galvoti, kalbėti ir pan. Ši programa – aktyvių estafečių su kamuoliais, lankais, balionais, parašiutais, taip pat linksmų rungčių bei šiek tiek loginių uždavinių ir viktorinų kokteilis.

Klounada

Tai pašėlusiai linksma programa, kurią veda geriausi ir išradingiausi cirko artistai – klounai Bimbo ir Bambė. Programos metu vaikai matys linksmą klounų Bimbo ir Bambės pasirodymą, norintieji galės pasimokyti žongliravimo paslapčių, pažaisti linksmų žaidimų su balionais, lankais, kojūkais, kamuoliais, parašiutais, klounai linksmins vaikus ir kartu su vaikais sukurs linksmą išleistuvių dainelę. Programos tikslas: įtraukti vaikus į linksmą, komišką, nuotaikingą bei pramoginę programą, kurioje kiekvienas pasijaus lyg cirko arenoje.

Jūreivių nuotykiai

Programos metu vaikai pažins jūros paslapčių, išmoks rišti jūreivio mazgą, išgelbėti skęstantį iš bėdos, žais įvairius aktyvius žaidimus (krabų lenktynės, karštas ryklys, ir kitus), atliks jūreiviškas logines užduotis, organizuos laivelių konkursą, dalyvaus viktorinoje. Žinoma, kad geriausieji bus apdovanoti.

Piratiška kelionė

Jie savo žygiais šiurpino galingiausius laivynus. Jų laivai plačiame vandenyne atsirasdavo tarsi iš niekur ir dingdavo taip greitai, kad niekas nesuspėdavo jų susekti. Piratai žino viską apie klajones jūromis ir vandenynais, todėl išmokys vaikus įvairiausių piratiškų gudrybių. Vaikai šoks piratišką šokį, mokysis suprasti piratų žemėlapį, išgirs daug įdomių istorijų ir išbandys jėgas linksmuose piratiškuose žaidimuose.  Ir tai dar ne viskas! Jei pasirodo piratas, žinokit, kažkur netoliese slepiasi Didysis Paslaptingasis Piratų Lobis. Jei esate drąsūs, ryžtingi, mėgstate nuotykius, svajojate tapti piratais ir rasti lobį, būtinai turite susipažinti su piratais.

Paslaptingi sekliai

Dalyvių laukia sudėtinga byla – dingusios relikvijos paieška. Programą veda Seklė Panelė X, kuri pasitelkusi vaikus į pagalbą ieškos paslaptingai dingusios karališkosios šeimos relikvijos. Panelė X supažindins vaikus su seklių darbo kodeksu ir kitomis nerašytomis taisyklėmis, įšventins vaikus į tikrųjų seklių gretas, paims pirštų antspaudus ir tyrimas prasidės. Paslaptingai užkoduotos  ir išslapstytos šventės vietoje nuorodos augins vaikų smalsumą ir skatins kuo greičiau ištirti bylą. Tai labai smagus detektyvinis žaidimas, kuriame daug loginių užduočių. Kadangi visi sekliai privalo būti ne tik gudrūs, bet ir stiprūs, aktyvių žaidimų ir išbandymų vaikams taip pat nepristigsime.

Plėšikų puota

Tai aktyvi programa, kurią veda du visų laikų populiariausi plėšikai – Ronja plėšikų duktė ir jos geriausias draugas plėšikas Haris. Programos metu vaikai bus supažindinti su plėšikų gaujų tradicijomis, linksminimosi ypatumais, pergalės dainomis ir šokiais bei visokiomis išdaigomis. O taip pat priims plėšiko priesaiką, ieškos didžiojo plėšikų grobio ir turės įvykdyti daug linksmų ir aktyvių užduočių.

To Top