236

Renginius vedame lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.

Minionai (Pakalikai)

Programos metu tikrai nestokosite veiklos ir noro šėlti, tad šventės metu vaikams tikrai liūdna nebus. Šėlsmas įkvėps, bus daug įdomių žaidimų su popierinėmis stiklinėmis, kėgliais, balionais, vandens šautuvais, balionais, bandymais priklijuoti minionui akį, muzikiniais žaidimais  ir kitais, vaikams pageidaujant bus galima pasidaryti miniono kaukę arba akinius.

Jūreiviška kelionė

Programos metu vaikai pažins jūros paslapčių, išmoks rišti jūreivio mazgą, išgelbėti skęstantį iš bėdos, žais įvairius aktyvius žaidimus (krabų lenktynės, karštas ryklys, ir kitus), atliks jūreiviškas logines užduotis, organizuos laivelių konkursą, dalyvaus viktorinoje. Žinoma, kad geriausieji bus apdovanoti.

Kelionė aplink pasaulį

Nuotaikingos ir pažintinės programos metu vaikai keliaus apie Žemės gaublį, sustodami įvairiuose Žemynuose: pradėsime nuo Europos, skrisime į Aziją, plauksime į Ameriką, ir kitaip keliausime į Afriką, Antarktidą, Australiją, susipažinsime su įvairiomis kultūromis, tradicijomis, gamtos stebuklais, netgi ragausime to krašto patiekalų. Kelionės aplankytus taškus žymėsime kelionės pase. Pažink pasaulio šalis kitaip.

seseliu_teatras_box

Egipto paslaptys

Šventinės programos metu bus linksma ir įdomu… Vaikais galės įsijausti į mumijų pasaulį, bus paversti mumijomis, galės pajauti jų dvasią,  kurs istorijas apie jas, susipažins su Egipto hieroglifų kalba, Egiptiečių tradicijomis, gamins Egiptietišką amuletą arba papuošalą, pasipuoš egiptietiškomis tatuiruotėmis, ieškos Faraono lobio ir žais įvairius žaidimus.

KATĖ MATĖ išdykauja

Šmaikštaus personažas, kuris niekada negirdi, ką jai sako mama, tėtė, vaikai, senelė, bet visada yra aktyvi ir kviečia vaikus pažaisti ir atsakyti į visus klausimus, prasidedančius žodeliu KODĖL?  Ak, ta Katė Matė! Jos pilna visur… virtuvėje, lauke, drabužinėje, spintelėse. Žaisdami smagius žaidimus ieškosime pasimetusių daiktų, o prireikus pakviesime į pagalbą nykštuką.

Monster high mokykla

Programa su monstriškomis ir magiškomis subtilybėmis, stebuklais, šokiais, žaidimais, burtais. Tiesiog kitoks gimtadienis! Stilinga ir nepamirštama šventė tau ir tavo draugėms!

Princesių ir fėjų puota

Kaip gerai, kad mes turime princesių ir fėjų akademiją, kurioje galima išmokti ne tik gražiai šukuotis ar pasidaryti nuostabių papuošalų, bet ir kerėti draugus šypsenų burtais! Į šventę gali atkeliauti PRINCESĖ (AURORA, AUKSPLAUKĖ, ELZA, ANA, PELENĖ, SNIEGUOLĖ) ARBA FĖJA. Drąsiai ženkite į princesių pasaulį, kuriame išmoksime gražaus elgesio, linksmų žaidimų ir princesių paslapčių. Fėjos pasigamins stebuklingas burtų lazdeles. Taip pat įtikinsite, kad šypsena gali ne tik pradžiuginti, bet ir užkerėti daiktus…

Šešėlių teatras

Programos metu vaikai priklausomai nuo amžiaus kuria šešėlių teatrą, mokosi gaminti ir valdyti šešėlines lėles bei patys tampa mažaisiais aktoriais. Kuriamą pasaką rekomenduojame pagal vaikų amžių arba atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus. Sukurtą pasaką siūlome nufilmuoti prisiminimui.

seseliu_teatras_box

Make do

Programos metu vaikai statys barikadas, namus, landžios slaptais tuneliais ir koridoriais. Siūlome puikią galimybę tai įgyvendinti gimtadienio ar kitos vaikų šventės metu. Tai įkvepianti socialinė misija ir žaidimas kartu: sukurti, atrasti, dalintis, įkvėpti, pamatyti kitaip. Šiai programai reikia turėti kartono, kartoninių dėžių.

Gudruolių ringas

Tai vaikams ir paaugliams pritaikyta protų mūšio programa, įterpiant linksmybes, žaidimus ir aktyvias užduotis po kiekvieno klausimų turo. Šventės dalyviai susiburs į komandas, varžysis tarpusavyje ir turiningai praleis laiką. Programa sudaroma individualiai pagal pageidavimus, temas iš pramoginių, muzikinių, istorinių, geografinių, loginių ir kt. klausimų atsižvelgiant į vaikų amžių.

Fokusininko magija

Dingstantys ir vėl netikėtai atsirandantys daiktai, triukai su kortomis, stebuklingi mazgai, paslaptingas šviesos šaltinis ir daugybė kitų fokusų linksmoje ir nuotaikingoje Fokusininko programoje. Ši programa puikiai tiks vaikų gimtadieniuose ar kitose šventėse, kai norima nustebinti ir sudominti visus susirinkusius.

Senamiesčio kodas

Tai aktyvus orientacinis žaidimas po Vilniaus senamiesčio gatveles ir istorines vieteles. Vaikai bus padalinti į dvi komandas ir turės galimybę susirungti tarpusavyje, tikslingai pritaikydami turimas žinias ir nuovoką. Vaikų veiksmus ir viso žaidimo eigą kuruos du koordinatoriai, kurie užtikrins, kad visas žaidimas vyktų sklandžiai ir sąžiningai. Žaidimas turi kelis tikslus (pagal išankstinį pasirinkimą): surasti šventės vietą (žaidimo pradžioje vaikai nežino, kur vyks šventė), vaikai atranda lobį (šventės vietoje).

Gimtadienis su balerina baleto studijoje

Programos tikslas supažindinti su baletu, muzika, sukurti šokio fragmentą kartu su tikra balerina, pamatyti profesionalios balerinos šokį, pasimatuoti baleto sukneles ir virsti tikromis balerinomis, o gal pasimatuoti ir pavaikščioti su puantais – specialiais baleto bateliais, dar pasipuošti diademomis, karūnėlėmis. (Kaina  190 Eur).

Kareiviškas gimtadienis

Kapitonas arba kapitonė turės patikrinti, kaip kareiviai pasiruošę ginti Tėvynę. Programą pradėsime priesaika ir instruktažu, po kurio visi bus įšventinti į kursantus. Suformavus būrį mokysimės skanduoti ir maskuotis, žygiuoti ir paklusti visoms komandoms. Praėjus teorinį kursą, visų dalyvių lauks tikros karinės pratybos: nuo lovos klojimo ir raportavimo iki sužeistųjų gabenimo ir kliūčių ruožo. Karinių laipsnių suteikimas ir apdovanojimai pagal nuopelnus ir pasiekimus.

Linksmiada

Ar esate drąsūs? Ar esate stiprūs? Ar esate vikrūs? Programa skirta aktyviems, žingeidiems, šmaikštiems vaikams, pasitelkus aktyvumo, įžvalgumo ir mąstymo reikalaujančias užduotis. Programoje dalyvausiantys vaikai praplės savo žaidimų akiratį, išbandys save skirtingo pobūdžio rungtyse, kiekvienas atskirai ir visi kartu sieks tikslo – Olimpinių apdovanojimų! Kad viskas vyktų sąžiningai, teisingai, tvarkingai ir pagal planą, užtikrins daugumos Olimpiadų beveik dalyviai Ponaičiai Treneriai. Be to, kaip ir kiekvienoje Olimpiadoje, programos pabaigoje laukia geriausiųjų, šmaikščiausiųjų ir aktyviausiųjų apdovanojimai!

Svečiuose klounas

Linksma, nuotaikinga, pilna pokštų klouno Bimbo ar klounės Bambės programa vaikams. Klounai pas vaikus atkeliaus su didžiuliu linksmybių lagaminu, iš kurio skraidys balionai, virstantys gyvūnėliais, spalvotos popieriaus gniūžtės kuriomis galima net žongliruoti,. O kur dar klouno išdaigos ir pokštai, kurie taip patinka vaikams. Taip pat visi mokysis šokti labiausiai pašėlusį klounų šokį. Prisidūkę su linksmaisiais klounais, atokvėpio minutėlę didesni vaikučiai sukurs bendrą sveikinimą jubiliatui, o mažyliai nuspalvins klounišką palinkėjimų raštą. O tada jau ateis skaniausia šventės dalis – Torto ceremonija.

Piratiški nuotykiai

Piratas Džekas ir Piratė Margo žino viską apie klajones jūromis ir vandenynais, todėl išmokys vaikus įvairiausių piratiškų gudrybių. Vaikai šoks piratišką šokį, mokysis suprasti piratų žemėlapį, išgirs daug įdomių istorijų ir išbandys jėgas linksmuose piratiškuose žaidimuose. Ir tai dar ne viskas! Jei pasirodo piratas Džekas arba piratė Margo, žinokit, kažkur netoliese slepiasi Didysis Paslaptingasis Piratų Lobis.

Plėšikų puota

Tai aktyvi programa, kurią veda du visų laikų populiariausi plėšikai – Ronja plėšikų duktė ir jos geriausias draugas plėšikas Hocenplocas. Programos metu vaikai bus supažindinti su plėšikų gaujų tradicijomis, linksminimosi ypatumais, pergalės dainomis ir šokiais bei visokiomis išdaigomis. O taip pat ieškos didžiojo plėšikų grobio ir turės įvykdyti daug linksmų ir aktyvių užduočių. Programos tikslas: įtraukti vaikus į linksmą, aktyvią, nuotaikingą bei pamokančią programą, kurioje kiekvienas galės sudalyvauti individualiose ir komandinėse užduotyse. Programos vedėjai: Ronja plėšikų duktė ir jos geriausias draugas –gudruolis plėšikas Hocenplocas.

Karlsonas nusileidžia ant stogo

Gimtadienį veda šmaikštusis smaližius Karlsonas. Linksmuolis uogienės mėgėjas supažindins vaikus su gyvenimo ypatumais ant stogo, pomėgiais, papasakos apie savo kasdienybę, įtraukdamas vaikus į nuotaikingus žaidimus.  Šis vyrukas pačiame jėgų žydėjime, tad vaikų laukia judrios užduotys, šokių pamokėlė, skaniausio torto rinkimai ir daug Karlsono pokštų. Mažiausiems šventės dalyviams Karlsonas gali nupiešti linksmus paveikslėlius ant veido ir išlankstyti linksmą baliono gyvūnėlį.

Vampyrų programa

Vampyrai ir vampyriukai,  kurie ilgą laiką buvo pasislėpę vengdami  saulės šviesos, keldami netikėčiausius gimtadienio pokylius! Drąsiems ir daug apie vampyrus žinantiems vaikams, ši programa labai patiks, nes po vampyriško veido grimo kiekvienas galės įsijausti į šių siaubą keliančių padarų gyvenimą. Vampyrai pasakos šiurpą keliančias istorijas, šoks nematytus šokius, dainuos mistines dainas. O svarbiausia – mūsų mažųjų draugų lauks  daug neįtikėtinų siurprizų!

Pepė Ilgakojinė

Programos metu vaikai išgirs Pepės Ilgakojinės istoriją, žais beprotiškai linksmus žaidimus, krės pokštus, šoks ir darys viską, kas tinka prie ilgų dryžuotų kojinių ir strazdanų ant nosies. Pepė net žino stebuklingo torto gamybos receptą, kuriuo pasidalins su šventės dalyviais. Ir be abejo, ji nepamirš svarbiausio gimtadienio akcento – jubiliato karūnavimo, sveikinimų bei torto ceremonijos. Tikėkimės niekas nesprogs, namai nesugrius, o bus labai linksma.

Super herojai

Vaikams be galo patinka super herojai. Paslaptingasis žmogus šikšnosparnis BETMENAS toks ir yra, o BETMENO programa vaikams puikiai atspindi visas herojaus vertybes. Vikrumo rungtys, galvosūkiai, jėgų išbandymai, iniciatyvos ugdymas bei įvairūs kovų menai. Visiems žinomas super herojus BETMENAS pasistengs, kad vaikai atrastų didvyrį savyje ir puikiai praleistų laiką.

Dar vakar drovus Piteris Parkeris buvo paprastas moksleivis, iš kurio visi tyčiojosi ir kurį pravardžiavo nevykėliu. Po keisto voro įkandimo Piteris įgyjo stebuklingų galių ir jo gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, dabar jis pasitiki savimi, turi daug jėgų, vikrumo, lankstumo, o svarbiausia gebėjimą lipti sienomis. Paslaptingas žmogus VORAS gelbėja tuos, kuriems labiausiai reikalinga pagalba. Prisijunk ir tu į žmogaus voro nuotykius, tegul tavo gimtadienis tampa nepamirštamu!

Mes indėnai

Programoje išgirsite ne tik daug indėniškų istorijų, bet daug dalykų išbandysite praktiškai: dalyvausite ritualuose, išbandysite indėniškus įrankius, šoksite indėnišką šokį, dalyvausite mamutų medžioklėje ir rungsitės dėl Didžiojo genties vado Vinetu titulo. O jei kils nesutarimų, kaip ir prieš daugelį amžių, juos padės išspręsti Taikos pypkė. Ši programa tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Džiumandži

Kai pasirodo Džiudė, tai gali reikšti tik viena – metas persikelti į džiungles ir sužaisti Džumandži. Tai labai linksma ir aktyvi programa džiunglėse. Ar įsivaizduojate kokie išbandymai laukia čia patekus ir kiek kliūčių teks įveikti, kad sėkmingai užbaigti žaidimą? Kas išdrįs pirmas mesti didžiulį kauliuką? .. džiunglių nuotykiai prasideda! Dramblių lenktynės, liūtų urvas, liepsnojanti gėlė, ilgasis pitonas ir kiti žaidimai laukia visų pakliuvusių į Džumandži. Ši programa tinka visiems aktyviems vaikams. Tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Seklių klubas

Programą veda Seklė Panelė X, kuri pasitelkusi vaikus į pagalbą ieškos paslaptingai dingusios karališkosios šeimos relikvijos. Panelė X supažindins vaikus su seklių darbo kodeksu ir kitomis nerašytomis taisyklėmis, įšventins vaikus į tikrųjų seklių gretas, paims pirštų antspaudus ir tyrimas prasidės. Paslaptingai užkoduotos ir išslapstytos šventės vietoje nuorodos augins vaikų smalsumą ir skatins kuo greičiau ištirti bylą. Tai labai smagus detektyvinis žaidimas, kuriame daug loginių užduočių. Kadangi visi sekliai privalo būti ne tik gudrūs, bet ir stiprūs, aktyvių žaidimų ir išbandymų vaikams taip pat nepristigsime. Kai šventėje dalyvauja daug vaikų, Panelė Seklė X  į pagalbą gali pasitelkti Poną Seklį Y, labai patyrusį bylų tyrimo.

Pūkuotas bičiulis (Katinas pūkis, Lapė Snapė ir Kiškis piškis)

Mieli, pūkuoti gimtadienio bičiuliai patiems mažiausiems vaikučiams. Jie sugeba ne tik sudominti, bet ir įtraukti į specialius žaidimus: spalvingas mažylių žaidimų patiesalas, skirtas lavinti atminčiai ir reakcijai, lengvi rateliai ir žaismingi balionai. O programėlės pabaigoje katinas, lapė ar kiškis ne tik uždegs torto žvakutes, jį supjaustys, bet ir padės padainuoti gimtadienio dainelę.

Hello Kitty

Pasak legendos linksmoji Hello Kitty gimė Londono priemiestyje lapkričio pirmą dieną. Ji yra labai maloni ir atvira mergytė, nuoširdžiai mylinti visus pasaulio vaikus. Ji mėgsta gaminti maistą, o jos mėgstamiausias patiekalas – mamos gamintas obuolių pyragas. Hello kitty tikrai žino kaip skaniai pagaminti gimtadienio tortą. Kitty mėgsta dainuoti, piešti, žaisti ir linksmintis su vaikais.

Sužinoti daugiau apie šią mielą madų žinovę galite pasikviesdami ją į savo gimtadienį. Pasinerkite į rožinį pasaulį kartu su Hello Kitty.

Bitė Maja

Visą savo gyvenimą keliauja po pasaulį, domisi skirtingomis kultūromis, jų šokiais ir dainomis. Linksma, draugiška ir energinga bitė į savo nepamirštamus ir pramuštgalviškus nuotykius kviečiasi vaikus. Drauge pasinėrę į kelionę, išmoksime dainelių, šoksime lyg tikri indėnai, gaminsime amuletus, bei atskleisime indiško gyvenimo paslaptis. Bet svarbiausia išmoksime, jog daina suvienija visus vaikus bet kokiame pasaulio krašte. Bitelei rūpi susidraugauti su vaikais, išgirsti jų svajones ir žaidimo principu ugdyti mažųjų muzikinį, kultūrinį supratimą. Taigi, pirmyn į kelionę!

Raudonkepuraitė

Linksma, išdykusi ir nuotykių ieškanti Raudonkepuraitė nekantrauja susitikti su vaikais –smagiose gimtadienio šventėse! Raudonkepuraitės draugijoje nebus liūdna nei vienam svečiui atvykusiam į gimtadienio fiestą! Geriausia visų vaikų, o taip pat gyvūnų, paukščių ir augalų draugė, išmokys naujuosius bičiulius linksmintis dainuojant smagias dainelės, šokant įvairiausius šokius. Gimtadienio šventės metu, Raudonkepuraitė atskleis tikrąją savo istoriją, o jos krepšelyje vaikai ras ne tik smagių žaidimų ir užduočių, bet ir įvairiausių gėrybių bei dovanų.

Fėja Kerėja

Vienas gracingas ir lengvas stebuklingos lazdelės mostelėjimas ir viskas pasaulyje pradeda suktis į kitą pusę. Daiktai randa savo vietas, vaikučių ašarėlės nustoja riedėti, o vietoj jų atsiranda šypsenos. Susipažinkit – Gėlių Fėja Kerėja. Jai atvykus į gimtadienį, oras pakvips gėlėmis, saulutė išlys iš debesies ir viskas aplink sužibės ryškesnėmis spalvomis. Gražioji Fėja papasakos vaikams apie paslaptingą fėjų gyvenimą ir stebuklingus burtus. Kol vaikai klausysis, ant jų veidukų Fėja Kerėja nupieš stebuklingas linksmas, spalvotas gėlytes. O po įdomios istorijos parodys keletą nuotaikingų žaidimų, kartu su vaikais padainuos linksmų dainelių ir pašoks stebuklingą fėjų šokį. Tiek prisilinksminus ateis laikas atsikvėpti, todėl Fėja Kerėja pamokys kaip pasigaminti stebuklingą burtų lazdelę. Vaikams teks būti labai atsargiems, kad netyčia šalia esančio draugo nepaverstų varle ar gėle.  O jei taip ir nutiks, Gėlių Fėja Kerėja atskleis paslaptį kaip vėl atvirsti žmogumi.  Smagiai paišdykavus ir linksmai nusiteikus, sulauksime iškilmingiausios gimtadienio dalies. Sveikinsim jubiliatą, uždegsim žvakutes, atliksim pažadų ceremoniją ir valgysim skaniausią tortą pasaulyje.

Raganaitė

Fokus, pokus marokus! Visi gimtadienio dalyviai patenka į magišką stebuklų pilną pasaulį. Atsargiai, nes garsiai ištaręs šį burtažodį gali tapti maža skruzdėlyte. Bet nebijok, raganaitė Lilė tau pagelbės vėl atvirsti savimi. Nors Lilė yra raganaitė, kuri tik mokosi burtininkų mokykloje, tačiau ji moka daug burtų ir stebuklų. …. ne viskas jai pavyksta iš pirmo karto, todėl geriausia burti kartu. Vaikai ir tėveliai turės galimybę išbandyti slapčiausius burtažodžius. Tik nepamirškite elgtis atsakingai, nes užburtame pasaulyje apstu netikėtumų! Visi dalyviai keliaus oru, praras atmintį, taps stebuklingais herojais, ieškos Nepaprasto Paprasto Atrasto, sprendimų ir išeičių iš beviltiškų ar komiškų situacijų.

Alisa

Beveik pusantro šimto metų Alisa yra vienas mėgstamiausių viso pasaulio vaikų pasakų personažų. Pasakojimas apie mergaitę Alisą, nusekusią paskui Triušį į jo urvą, įkvėpė ir mus parengti programą vaikų šventėms. Tai linksma nuotaikinga, pilna nuotykių programa tinkanti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Programos metu Alisa pasakos apie savo draugą Skrybėlių ir save. Žaidimų pagalba vaikai patirs ir išgyvens nuotykius, kuriuos patyrė Alisa Stebuklų šalyje. Visi šventės dalyviai mokysis gaminti magišką burbuliuojantį gėrimą, slapstysis nuo pavojų, šoks, žais ir spręs loginius žaidimus.

.

Elza ir Anna

Ledo šalyje vyrauja amžina žiema, o jos gyventojai jau nebe prisimena, kada veidą glostė šilti saulės spinduliai. Tačiau sniegas šią šalį dengia ne šiaip sau. Tai merginos vardu Elsa burtai – kadaise nuostabią karalystę, pavertė balta dykyne. Tačiau drąsuolė Elsos sesuo Ana ryžtasi stoti seseriai skersai kelio ir kartu su netašytu kalniečiu Kristofu, bei šmaikščiu (be)smegeniu Olafu sugrąžinti karštą vasaros saulę. Bet tam jiems teks susidurti su žvarbios žiemos speigais, mistiniais troliais ir kitokio plauko stebuklingais padarais. Žiema ir ledas. Mergaitės trokšta ledinių princesės puošmenų, ledinių nuotykių, ištirpdysiančių žiemos kerus. Pasikviesk ir patirk tuos stebuklus, burtų lazdelių magiją, pažaisk su  Olafo nosimi ir dar pamatyk daugiau.

.

Kūrybinės dirbtuvės

Draugystės apyrankės

Draugystės apyrankė – tai ypatingas dvasią, gerumą bei draugystę jungiantis simbolis. Mūsų kūrybinėse dirbtuvėlėse  mažieji draugai galės patys pasidaryti šias nuostabias apyrankes ir galbūt padavonoti jas artimiausiam žmogui

Talismanų kūrimas

Neįtikėtina! Net ir akmenys prabyla, kai patenka į tikrų tikriausias kūrėjų rankas. Pasinėrę į vaizduotės pasaulį sukursime gražiausius ir galingiausius talismanus, kurie mus saugos nuo blogųjų gyvenimo akimirkų bei niūrių nuotaikų

Origami – Kirigami

Kruopščių rankyčių savininkai tikrai suras veiklos Origami–Kirigami skyrelyje. Nes tik čia paprasto formato lapas akimirksniu keičia savo pavidalą į figurėles, žvėrelius ir kitus linksmus padarėlius. Čia naujai iškepti menininkai ne tik gerai praleis laiką, bet ir sužinos daugiau origami – kirigami technikos subtilybių

Sapnų gaudyklių kūrimas — sapnų gaudyklė – ne tik jaukus ir originalus miegamojo interjero akcentas. Legendos skelbia, kad šis indėnų kilmės amuletas apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio. Pasidaryti jį patiems visai nesunku ir neužima daug laiko, todėl, net jei netikite amuleto jėgomis, – būtinai išbandykite!

Žaisliukų, papuošalų, pakabukų kūrimas spalvotu emaliu dengiant metalą — emalis ― medžiaga, gaunama lydant sutrintą stiklą 750―850 °C temperatūroje.  Gauta mase dengiamas metalo, stiklo ar keramikos paviršius. Kūrybinė aplinka, malonios smulkmenos.

Balionų lankstymas

Ar žinojote, kad žaislinį pripučiamą balioną išrado profesorius Maiklas Faradėjus 1824 m.?  Jau beveik du šimtus metus balionai neišeina iš mados. Spalvoti balionai – neatsiejamas vaikų šventės akcentas. Su jais galima žaisti daugybę žaidimų, ant jų galima piešti, juos galima lankstyti.  Iš ilgų lankstymo balionų patyręs animatorius sugeba išlankstyti bet kokį gyvūną ar daiktą, viską,  ką tik sugalvotumėt. Siūlome paįvairinti savo šventę ir pasimokyti lankstyti balionus. Tai pramoga, padovanosianti Jums daug nepamirštamų akimirkų ir geras emocijas.

Piešiniai ant veidų

Labai smagus užsiėmimas. Mažiems vaikučiams patinka nusipiešti veidus ir tapti mėgstamais personažais: princesėmis, katinėliais, drugeliais, piratais, tigrais ir pan. O didesniems labai įdomu patiems išbandyti piešimo technikas ant kitų veidų. Renginiaivaikams.lt linksmoji dailininkų-animatorių komanda mielai atvyks į šventę ir išpieš svečių veidus arba praves piešimo ant veidų pamoką. Tai unikali galimybė nustebinti šventės dalyvius bei pasitelkus kūrybiškumą pasilinksminti.

Pinjatos

Tai išpieštas didelis burbulas, pilnas staigmenų. Jį susprogdinus pasipila juokas ir saldūs siurprizai.

Šaržai

Tai juokingi, išreiškiantys žmogaus charakterį, linksmi piešiniai. Įvariuose renginiuose šaržo piešimo procesas tampa linksma pramoga bei puikiu atminimu ne tik pozuojančiam, bet ir visiems kitiems, piešimą stebintiems žiūrovams. Siūlome į savo šventę, vaikų gimtadienius ar krikštynas pasikviesti šaržistą ir sukurti visiems dalyviams įdomų reginį.

Muilo burbulai

Didžiuliai muilo burbulai visiems mažiems ir dideliems. Tai pramoga, padovanosianti Jums daug nepamirštamų akimirkų, geras emocijas, puikią nuotaiką ir įspūdingas nuotraukas. Muilo burbulus šventėje galės pūsti visi dalyvaujantys vaikai ir jų tėveliai.

Personažai ir animatoriai vaikams įvairiuose renginiuose

Kol suaugusieji dalyvauja įvairaus pobūdžio renginiuose (vestuvėse, seminaruose, suvažiavimuose, varžybose, susirinkimuose ir pan.) siūlome specialią programą kartu su jais atvykusiems vaikams.

Tai linksmų ir kūrybingų animatorių vedama programa su daugybe masinių žaidimų.

To Top