239

Kalėdų senelis

Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. O pats magiškiausias ir vaikų laukiamiausias dalykas per Kalėdas – Kalėdų Senelio apsilankymas. Šis personažas vaikams asocijuojasi su linksmybėmis, žaidimais ir, žinoma, dovanėlėmis.

Siūlome smagią pagal lietuvių liaudies tradicijas parengtą Kalėdų Senelio programą, kurioje veiklos netrūks ir mažiems, ir dideliems. O šventę visi prisimins su šypsena ir daug teigiamų emocijų. Kalėdų Senelis vaikams papasakos seną ir labai įdomią lietuviškų Kalėdų istoriją, o laikas tikrai neprailgs žaidžiant smagiausius žaidimus. Programos pabaigoje – dovanų metas.

Mūsų Kalėdų Senelis ne tik pramogautojas, jis drauge puikiai išmano vaikų psichologiją ir įvairius jų raidai būdingus ypatumus. Žinome, kad mažieji neretai bijo kitaip atrodančių žmonių, pavyzdžiui, su ūsais, su barzda, su akiniais, garsiai ar storu balsu kalbančių ir pan. Kaip matome, visi šie bruožai būdingi Kalėdų Seneliui. Todėl mūsų Kalėdų Senelis, remdamasis ilgamete savo profesionalaus darbo patirtimi, puikiai geba nuraminti bei sudominti ir „bailiukus“ ir įtraukti juos į smagią veiklą.

IMG_0461

Lietuviškos Kalėdos

„Aš – Kalėda! Atėjau iš ano krašto, kur miltų kalnai, midaus upės, alaus ežerai; saldainiais ten lyja, riestainiais sninga. Nešu laimę, derlių ir visokį labą. Prašau dureles atidaryti ir į aną kraštą nevaryti.“

Pagal lietuvių liaudies tradicijas parengta kalėdinė programa vaikams su tradiciniu lietuvišku Kalėda.

Šiai programai parinkome senovinius linksmus žaidimus: „Tarmasa – Varmasa“, „Švykšto varymas“, „Kalėdų dadulis“, „Šyvio šokis“. Senelis Kalėda taip pat papasakos seną lietuviškų Kalėdų istoriją, apdovanos vaikus.

kaledu_senelis_1

Kalėdų Senelio pasveikinimas

Šventiniu laikotarpiu siūlome padaryti staigmeną artimiesiems, draugams, kolegoms. Kalėdų senelis mielai atvyks į Jūsų namus, biurą ar kitą vietą ryte ar vakare, sningant ar lyjant ir atneš pilną maišą Kalėdinės nuotaikos.

Jūsų pageidavimu kartu su Kalėdų Seneliu gali atvykti Snieguolė, Nykštukas ar bet kuris kitas mūsų personažas.

 

kaledos_cirke_1

Kalėdos su Klounu ir Kalėdų Seneliu

Į cirką irgi ateina Kalėdos. O labiausiai jų laukia Klounas Bimbo ir Kloune Bambė. Kad linksmai sutiktų Kalėdų Senelį, jie uoliai ruošia linksmą programą. Mokosi žongliruoti, rodyti fokusus ir visaip kitaip linksmintis. Kad programa tikrai pavyktų, vaikai taip pat turės pagelbėti ir sudalyvauti joje. O kaip patiks Kalėdų Seneliui jungtinis vaikų ir klounų pasirodymas, pamatysite pasikvietę juos į svečius.

Foto-0132_3

Pažintis su Nykštuku Metriuku

Ši programa skirta patiems mažiausiems vaikučiams, kurie dar gali išsigąsti Kalėdų senelio. Vietoj jo vaikus aplankys mažasis Senelio pagalbinininkas Nykštukas Metriukas. Nykštukas Metriukas pakvies visus vaikus į žaismingą, linksmų žaidimų ir smagių dainelių bei pasakojimų kupiną susitikimą. Per nuotaikingą pasakojimą bei įvairiausius žaidimus vaikai patys patirs ir sužinos koks smagus, linksmas, keistas, įdomus ir pilnas netikėtumų Kalėdų senelio pagalbininko – Nykštuko Metriuko gyvenimas.

katino_kaledos (2)

Katiniškos Kalėdos su Katinu Pūkiu ir Kalėdų Seneliu

Pasirodo, ne tik vaikai, bet ir katinai švenčia Kalėdas, tad katinas Pūkis pasiruošęs surengti pačią smagiausią šventę. Susišukavęs ūsus, pasipuošęs spalvingu šalikėliu su nekantrumu atsliūkina pas vaikus, o kad Kalėdų Senelio, nešino maišu dovanų laukti būti ne taip ilgu Pūkis pralinksmins savo šokiais ir dainelėmis, išmokys tykoti Kalėdinių pelyčių, kad šios nesugraužtų Seneliui skirtų sausainių…

 

kaledu_senelis_ir_snieguole_7

Kalėdų Senelio ir Snieguolės kalėdinė programa

Nauja programa apie šio tūkstantmečio Kalėdų senelį, kuris pamiršo Kalėdas, nes per daug žaidė mobiliuoju telefonu ir kompiuteriu… O kaip viskas baigėsi, sužinokite pasikvietę į svečius Kalėdų senelį ir jo padėjėją snieguolę arba kitą mylimą personažą…

kalrsono_kaledos_1

Kalėdos su Karlsonu ir Kalėdų Seneliu

Karlsonas, kuris gyvena ant vaikų darželio stogo galiausiai ropščiasi žemyn. Neatlaikęs šaltuko ir varveklio, įkyriai pakibusio ant nosies žada pasišildyti vaikų draugijoje. Kas geriau apšildo nei Karlsono makšta. Tačiau pamiklinti reikia ne tik kojas, bet ir smegenis, tad atokvėpio minutę skirsime mįslėms. Pasirodo, Karlsonas nusiropštė nuo savo stogo pačiu laiku, nes į svečius atkeliauja Kalėdų Senis su maišu dovanų, kuriame Karlsonas tikisi rasti ir savo šventinį stiklainį uogienės. Aišku, be eilės prie sklidino dovanų maišo rikiuojasi turintys bilietus – gražius eilėraštukus ar daineles, kurias padėsime padainuoti drauge!

stebuklingos_kaledos_1

Stebuklingos Kalėdos su Fėja ir Kalėdų Seneliu

Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynes, ieškoti lobio, o dar labiau jiems patiktų susekti patį Kalėdų Senelį. Mūsų linksma mažoji Fėja prašys vaikų pagelbėti sugauti dovanėlių nešiotoją, tad visi pasiruoškime užimti savo slėptuves – už mamyčių ir tėvelių ar Kalėdinės eglutės, sulaikykime kvapą ir pasiruoškime čiupti Kalėdų Senelį! Ji atskleis paslaptį, kaip tai padaryti ir namuose, nes kvapniems Kalėdiniams sausainiams ir šiltam pienui niekas negalėtų atsispirti…

Visi čiups Kalėdų senelį už skverno ir dalyvaus Kalėdiniuose žaidimuose-rateliuose, deklamuos eilėraštukus ir dainuos daineles, mins mįsles ir dalyvaus daugelyje kitų nuotaikingų ir žaismingų atrakcijų bei nuotykių.

 

kaledu_senelis_1

Kalėdinė programa su Kalėdų Seneliu

Per patį darbymetį Kalėdų Senelį aplanko šventinė depresija: Snieguolė išvyko atostogų, nykštukai sloguoja, o Kalėdiniai elniai šiek tiek pasiklydo. Vienintelė išeitis – kreiptis pagalbos į pačius sumaniausius vaikus. Kadangi Kalėdų Senelis nori suburti pačią šauniausią pagalbininkų komandą, jums reikės praeiti eilėraštukų, šokių, mįslių ir juokingų žaidimų išbandymus. Aišku, patį svarbiausią darbą – dovanėlių dalinimą gali atlikti tik pats Kalėdų Senelis, tad visi patriname rankeles ir nepamirštame, kad už gerus darbus ir dovanėlės geros.

Kalėdų senelis – laukiamas visų!

Kalėdų Senelis – laukiamas visų vaikų: nuo pačių mažiausių iki jau ūgtelėjusių. Atsižvelgdami į tam tikriems vaikų amžiaus tarpsniams būdingus ypatumus, suskirstėme kalėdines programėles į kelias kategorijas pagal vaikų amžių. Siūlome programas patiems mažiausiems – 1–3 metų vaikams, darželinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams (2–7 metų) ir universalias (nuo 3 iki 12 metų).

Kalėdinė programa: ar reikalinga?

Jei vis dar svarstote, ar tikslinga vaikų šventės kalėdinei programai samdyti profesionalus, pateikiame Jums kelis argumentu, kodėl tai rekomenduotina. Pirmiausia, Jūs neturėsite jokių rūpesčių dėl šventės, nes viską atliks profesionalai. Antra, kalėdinės programos – puikus laiko praleidimo būdas su daugybe žaidimų, juoko, užduočių, pasakų ir pan. Trečia, vaikams šventė tikrai įsimins.

Juk Kalėdų Senelis – tai tikroji Kalėdų dvasia, o jo pasirodymas – pati laukiamiausia šventės dalis. Rasti dovanas po eglute taip pat labai smagu, tačiau gautis jas iš paties Kalėdų Senelio rankų – kur kas įspūdingiau ir įsimintiniau.

To Top