249

Užgavėnės

Žiema žiema lauk iš kiemo! UŽGAVĖNĖS – sena tradicinė lietuvių šventė, švenčiama likus 7 savaitėms iki Velykų. Žiemos ir pavasario būtybės, Lašininis ir Kanapinis nuo Kalėdų iki Užgavėnių tarp savęs pykosi, o dabar ruošiasi linksmam, improvizuotam mūšiui…

Visi dalyvaujantys pavirs Užgavėnių personažais, važiuos, bet ne ratais, dalyvaus Užgavėnių būrimuose, supsis muzikinėse supynėse, spės iš Užgavėnių oro, šoks, mįsles mins, žais aktyvius žaidimus ir visaip kitaip bandys pažadinti iš miego šalčio sukaustytą žemę, suteikti jai derlingumo galią. Programos pabaigoje galime organizuoti skaniausių blynų konkursą.

uzgavenes_box

Šv. Velykos

Velykos bus dar linksmesnės, jei Velykų bobutė ar Kiškis apsilankys pas jus. Velykiniai žaidimai, smagios dainelės, margučių ridenimo turnyras ir kitos linksmybės. Galime apsilankyti ir namuose, ir darbe, ir pas draugus. Atvyksime visur, kur pakviesite.

Ar Jūsų vaikučius jau buvo aplankiusi Velykų Bobutė? Jei ne, tuomet nieko nelaukite ir pasikvieksite ją į svečius, kad Velykų šventė būtų dar smagesnė. Nuotaikingoje programėlėje Velykų bobutė paseks vaikams pasaką, supažindins su Velykų šventės tradicijomis ir pamokys pačių keisčiausių ir įdomiausių burtų. Bet tai tik pradžia, nes vaikučių dar lauks ritmiškos dainelės ir šokiai. Ši Velykų Bobutė – ne iš kelmo spirta!

Pristatome pavasario ir Velykinius personažus su linksmomis programomis vaikams Velykinėms šventėms: Kaliausė, Bitė Maja, Kiškis Piškis, Velykų Bobutė.

To Top