246

Krikštynos

Artėjant svarbiam įvykiui – krikštynoms, tėvelių pečius užgula rūpesčiai, kaip jas suorganizuoti. Taip norisi, kad apie šią dieną liktų tik geriausi prisiminimai. Mes galime suorganizuoti krikštynų šventę atsižvelgdami į jūsų poreikius ir galimybes. Esame vaikų renginių organizavimo ekspertai. Išmanome krikštynų tradicijas, žinome, kaip jas suderinti su šiuolaikiniais poreikiais. Renginiaivaikams.lt komanda siūlo visas paslaugas, kurios reikalingos, kad Jūsų šventė įvyktų sklandžiai:

 • Krikštynų idėjos
 • Krikštynų koordinavimas
 • Krikštynų scenarijaus sukūrimas ir įgyvendinimas
 • Krikštynų atributika
 • Gėlės, gėlių vainikėliai
 • Dovanos krikšto tėveliams, svečiams
 • Fotografai, video operatorius
 • Pagalba renkantis šventės vietą
 • Šventės vietos dekoravimo paslaugos
 • Transporto paslaugos
 • Svečių maitinimas ir nakvynė
 • Krikštynų vedėjai
 • Vaikų užimtumas
 • Muzikantai ir didžėjai
 • Drabužių, kostiumo stiliaus tėvams, vaikui parinkimas, siuvimas
 • Juvelyrikos dovanų vaikui, krikštatėviams kūrimas
 • Keramikos dovanų svečiams, krikštatėviams kūrimas
krikstynoms-vestuvems-seimos-sventems-lt-notxt

Krikštynų programa

Šimtus kartų matėm kaip kyla saulė, galbūt apkeliavom pusę pasaulio, ištarėm milijonus žodžių, bet kažkas tik pradeda visu tuo mėgautis. Kodėl gi mums kartu nepabandžius įsivaizduoti krikštuko ateities ir tuo pačiu prisiminti visas smagias savo gyvenimo akimirkas?

Mūsų vedėjai jums padės ne tik prisiminti vaikiškos uogienės skonį ar sukurti unikalią dainą specialiai šiai progai, bet kol močiutės ir seneliai pašnibždomis tarpusavy diskutuoja – daktaru, virėju ar rašytoju JIS bus, padės šmaikščiai paspėlioti ateities profesiją, surengs daugybę varžybų ir apdovanos originaliais krikštynų prizais. Programoje bus įtraukti visi dalyvaujantys vaikai ir suaugę.

Krikštynos yra viena gražiausių ir pozityviausių švenčių. Kad šventė praeitų sklandžiai ir paliktų pačius šviesiausius prisiminimus, svarbi profesionaliai parengta krikštynų programa. Mes esame tam, kad vaikų krikštynos praeitų Jums be didelių rūpesčių. Siūlome tėveliams mėgautis gražiausiomis šios šventės akimirkomis, o organizacinius rūpesčius palikti mūsų komandai. Mūsų krikštynų vedėjai sukurs nuostabią atmosferą, inicijuos unikalios krikštynų dainos kūrimą, padės šmaikščiai paspėlioti, kuo gi ateityje taps krikštijamas vaikas, surengs daug smagių žaidimų, varžybų ir kt.

Programą veda profesionalūs renginių vedėjai. Dirbame visoje Lietuvoje. Užsakant programą ne Vilniuje, papildomai skaičiuojamos kuro išlaidos.

Krikštynų programos įgarsinimas

Mes siūlome ne tik įamžinti vaizdą, tačiau įgarsinti visą krikštynų programą. Pasinaudoję šia paslauga galėsite vėl ir vėl grįžti į vieną gražiausių švenčių ir parodyti ją jau paaugusiam vaikui.

Vientisa šventės koncepcija

Krikštynos – pirmoji mažylio šventė. Nors daugelis šios šventės kaltininkų jos dar neprisimins, tačiau apie ją bylos nuotraukos, vaizdo įrašai ir tėvelių pasakojimai. Tam, kad šventė būtų visapusiškai tobula, būtina vientisa šventės koncepcija. Suprantama, neretai norisi kažkokių atskirų žavingų detalių, kurios tarpusavy nelabai dera. Tam, kad viskas būtų darnu, tikslinga krikštynų organizavimui samdyti profesionalus.

Idealiausiai – sugalvoti šventės temą. Vaikų krikštynos gali būti įvairios tematikos. Kadangi vaikas dar mažas, tai dažniausiai pasirenkama tiesiog spalvos tematika. Krikštynose vyrauja šviesios, linksmos spalvos, pavyzdžiui, melsva, rožinė, geltona. Remiantis spalva, parenkamos dekoracijos, maisto apipavidalinimas, stalo papuošimai ir pan. Vientisai koncepcijai svarbu turėti profesionalią programą ir jos laikytis.

Vestuvėms, suaugusiųjų renginiams

Mums labai svarbu, kad kiekvieną kart švenčiant, tiek vaikai tiek tėveliai atrastų ką nors naujo – teigiamas emocijas, naujus pojūčius, neišbandytas pramogas. Įsimintina šventė Jums ir Jūsų svečiams – tai mūsų pagrindinis tikslas.

Mes siūlome vaikų užimtumo programas įvairiuose suaugusiųjų renginiuose (vestuvėse, jubiliejuose, kitose šventėse). Galime pasiūlyti šventines programas išskirtinai tik Jums. Tiesiog praneškite dalyvių skaičių ir renginio biudžetą. Visa kita palikite mums. Siūlome pasirinkti iš šių mūsų siūlomų paslaugų: draugų stovykla, muilo burbulai vaikų šventėse, balionų lankstymas vaikams, piešiniai ant veidų vaikams, šaržavimas renginiuose, animatorių, personažų programa vaikams, linksmoji auklė, filmavimo, fotografavimo paslaugos, edukacinės ir improvizacinės programos

Pas mus galite užsisakyti tik programą ir patys rūpintis likusiais reikalais. Tačiau taupant ne tik laiką bet ir pinigus, galite pasinaudoti visomis ar kai kuriomis mūsų ir mūsų tiekėjų paslaugomis. Siūlome Jums optimaliausius kainos ir kokybės sprendimus Jūsų šventei.

To Top